Mechanické invalidné vozíky pre lepší život.

Odľahčené invalidné vozíky Quickie

Odľahčené invalidné vozíky QUICKIE sa dokonale hodia k vášmu životnému štýlu a sú vyjadrením vašej osobnosti. Náš sortiment skladacích a pevných odľahčených invalidných vozíkov je prispôsobiteľný vám, vašim potrebám a vášmu aktívnemu životu. Vďaka precíznemu ovládaniu, perfektnému výkonu a úžasnému štýlu má každý invalidný vozík QUICKIE svoju vlastnú identitu. Ktorý vozík bude vyhovovať Vám?


Majte svoj nezávislý život pod kontrolou s invalidným vozíkom QUICKIE

Naši miestni odborníci Sunrise Medical vám pomôžu nájsť ten najvhodnejší invalidný vozík Quickie.

Quickie má na Slovensku viac než 15 rokov skúseností s ponukou kvalitných invalidných vozíkov s vynikajúcim servisom.

Quickie a Zippie sú značky spoločnosti Sunrise Medical, nadnárodnej inovatívnej spoločnosti, ktorá sa snaží zlepšovať životy ľudí.

Prečo si vybrať mechanické invalidné vozíky Quickie?

Sunrise Medical offers the best products. I couldn't live without my Quickie Tango, love it!

Sylvie Aucoin

 

O spoločnosti Sunrise Medical

Naším každodenným cieľom v spoločnosti Sunrise Medical je zlepšovať životy ľudí vytváraním inovatívnych, kvalitných produktov určených na podporu nezávislého a angažovaného životného štýlu.

Sme hrdí na to, že sme svetovým lídrom vo vývoji, dizajne, výrobe a distribúcii širokej škály rehabilitačných výrobkov a pomôcok pre mobilitu, ako sú mechanické invalidné vozíky, elektrické invalidné vozíky, štandardné a na mieru vyrobené sedačky, antidekubitné sedačky, polohovacie systémy, elektrické skútre a zdravotnícke pomôcky pre každodenný život.


Naše kľúčové produkty, ktoré predávame pod vlastnými značkami Quickie, Zippie, Breezy, Sterling, JAY, RGK, sú verejnosti dostupné prostredníctvom našej rozsiahlej siete predajcov, ktorým poskytujeme priebežné školenia a podporu, aby sme zabezpečili ich odbornosť a vzdelanie, čo vám umožní získať najlepšie produktové riešenia s využitím najnovších technológií a popredajnú pomoc a podporu.

Vďaka rozsiahlej sieti predajcov a distribútorov vo viac ako 130 krajinách sa môžete obrátiť na miestneho pracovníka takmer kdekoľvek na svete. Naša európska centrála sa nachádza v Malschi pri Heidelbergu v Nemecku a naša severoamerická centrála je vo Fresne v Kalifornii.

© Copyright 2023 Sunrise Medical, všetky práva vyhradené

Viac než 15 rokov s vami

Medzinárodné zastúpenie

O spoločnosti Sunrise MedicalInvalidné vozíky pre dospelýchDetské invalidné vozíkyRequest more information

Mechanické invalidné vozíky QUICKIE pre dospelých - Naše invalidní vozíky sú navrhnuté s najnovšími technológiami pre mobilitu a sú prispôsobiteľné, takže budete mať vždy kontrolu nad svojou nezávislosťou. Vyberte si taký vozík QUICKIE, ktorý sa najlepšie prispôsobí vašim potrebám.

Detské invalidné vozíky, ktoré držia krok s tempom detí! Sú k dispozícii s rozsiahlou ponukou jednoducho nastaviteľného príslušenstva, sú to invalidné vozíky, ktoré sú rovnako výrazné ako osobnosť vášho dieťaťa. Naviac, veľa našich detských invalidných vozíkov môže dokonca rásť s vaším dieťaťom, takže vás nečakajú zásadné výmeny vozíkov, len niekoľko postupných, malých prenastavení.

Quickie Nitrum


Energia v pohybe

Nitrum - najľahší vo svojej triede, presne nastavené a inovatívne funkcie. Mimoriadne citlivý na pohyb bez energetických strát. Naša dlhá história vývoja špičkových manuálnych invalidných vozíkov a podnety od užívateľov vozíkov boli podkladom pre konštrukciu najnovšieho ultraľahkého vozíka QUICKIE s pevným rámom. Určený je pre užívateľov, ktorí hľadajú bezkonkurenčný výkon počas jazdy, inovatívne detaily a veľkú škálu možností, ako si ho dokonale prispôsobiť.

Pozrite sa na viac informácií >


Najľahší karbónový skladací invalidný vozík všetkých čias.

Vedeli sme, že ďalšia inovácia si vyžaduje niečo výnimočné. Vďaka pokročilému inžinierstvu, krásnemu dizajnu a najlepším materiálom sme vytvorili dokonalý vozík QUICKIE. Vznikol model Krypton F (k dispozícii tiež s pevným rámom). 

Quickie Krypton

Pozrite sa na viac informácií >


Perfektný hliníkový skladací vozík

Náš ľahký invalidný vozík QUICKIE Xenon² je známy svojím bezkonkurenčným výkonom a elegantným štýlom.
Vďaka hmotnosti len 8,8 kg a jedinečnému krížovému nosníku v kombinácii so spoľahlivým nosníkom zadných kolies je Xenon² ultraľahký invalidný vozík, ktorý sa ľahko skládá, zdvíha a prepravuje.

Quickie Xenon

Pozrite sa na viac informácií >

Quickie QS5 X


Vyskúšajte FreeFold a ušetrite viac ako 40 % energie pri každom skladaní!

Predstavujeme QUICKIE QS5 X, invalidný vozík, ktorý nanovo definuje jednoduché skladanie vďaka FreeFold - inovatívnemu dizajnu krížovej výstuhy, ktorý znižuje použitie sily pri skladaní a ušetrí vám viac ako 40 % energie pri každom skladaní vozíka! QS5 X uľahčuje aj zdvíhanie s (voliteľnou) aretáciou zloženia, ktorá drží váš invalidný vozík pevne zaistený, aby sa zabránilo akémukoľvek neúmyselnému otvoreniu počas prepravy.

Viac informácií >

Mechanické invalidné vozíky podporujúce nezávislý pohyb detíNajľahší skladací invalidný vozík s nastavením rastu

Youngster 3 je nielen veľmi ľahký, ale umožňuje aj rast šírky a hĺbky sedu o +2 cm a +4 cm bez akýchkoľvek ďalších dielov.

Invalidný vozík Youngster 3 je navrhnutý pre jedinečné potreby detí a poskytuje vynikajúcu manévrovateľnosť, dobrú stabilitu a perfektný vzhľad.

Krížová výstuha vozíka Youngster 3 umožňuje zväčšenie šírky sedu o 2 cm bez potreby použitia ďalších dielov, takže s rastom vášho dieťaťa - rastie aj váš vozík.

Hĺbka sedu má tiež možnosť rásť o 4 cm prostredníctvom rúrok sedu (bez nových dielov).

Minimálna hmotnosť a maximálna nastaviteľnosť, ľahká predná vidlica má tiež vylepšený vzhľad a poskytuje lepšiu manévrovateľnosť.

ZIPPIE Youngster 3

Detské mechanické invalidné vozíky

Mechanické invalidné vozíky pre dospelých

Vyžiadajte si viac informácií >

Nech už sú vaše potreby akékoľvek, je tu pre vás vozík Quickie.

* Zásady ochrany osobných údajov: Spoločnosť Sunrise Medical rešpektuje vaše súkromie. V súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov použijeme vami poskytnuté informácie len na zaslanie e-mailu s informáciami o výrobku, ktorý ste si vyžiadali (pokiaľ ste sa neprihlásili na zasielanie našich marketingových správ).
Vaše osobné údaje nebudú nikdy zverejnené ani poskytnuté tretím stranám, s výnimkou prípadu žiadosti o predvedenie výrobku.

Žiadosťou o predvedenie výrobku povoľujete spoločnosti Sunrise Medical zdieľať vaše údaje interne s ostatnými oddeleniami a s osobami, ktoré sú potrebné na úspešné dokončenie vašej žiadosti (predajný tím a/alebo distribútori vo vašej krajine). Nemajte však obavy, nikdy ich nebudeme zdieľať s tretími stranami mimo tohto procesu. Preto a v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov použijeme vami poskytnuté údaje len na zaslanie potvrdzujúceho e-mailu a na zorganizovanie predvedenia vo vašej bežnej ortopedickej praxi (pokiaľ nie ste prihlásení na odber našej marketingovej komunikácie).

V prípade, že sa prihlásite na odber marketingovej komunikácie spoločnosti Sunrise Medical, a v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov a nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, budú vaše údaje použité len na zasielanie informácií, noviniek a propagačných akcií o našich produktoch prostredníctvom e-mailu. Svoje práva na prístup, opravu, vymazanie, námietku, obmedzenie a prenosnosť môžete uplatniť zaslaním správy na adresu: international@sunrisemedical.de.
Podrobnejšie informácie si určite pozrite v našich zásadách ochrany osobných údajov na našej webovej stránke.

Odlehčené invalidní vozíky Quickie

Mechanické invalidní vozíky pro dospělé

Dětské mechanické invalidní vozíky

Kontaktujte nás

ZIPPIE Simba

Ľahký invalidný vozík s nastavením rastu

Ak sme si niečím istí, tak tým, že deti porastú! Preto má detský invalidný vozík Zippie Simba priamo v ráme zabudovanú možnosť nastavenia hĺbky sedau o 4 cm. Okrem toho, vozík umožňuje aj rastu sedu o 2 cm do šírky, a to bez použitia ďalších dielov. Simba - váš verný priateľ!
Voliteľná sklápacia stupačka ponúka dostatok priestoru na nohy a jednoduché presuny.
Brzdy Safari umožňujú rýchle a bezpečné zastavenie.
Simba sa dá prispôsobiť rastúcemu používateľovi. Hĺbku sedu je možné upraviť o 4 cm a šírku sedu o 2 cm - to všetko bez potreby použitia ďalších dielov.
Uhol chrbtovej opierky je možné nastaviť v rozsahu od +20° do -16° (v krokoch po 4°). Aj ručky pre doprovod sú ľahko výškovo nastaviteľné, čo zabezpečuje väčšie pohodlie pre obsluhu.
Voliteľný abdukčný klín poskytuje deťom viac priestoru a väčšiu voľnosť pohybu vo vozíku Simba..

Vyžiadajte si viac informácií >