Mechanické invalidní vozíky pro lepší život.

Odlehčené invalidní vozíky Quickie

Odlehčené invalidní vozíky QUICKIE jsou prodloužením vás samotných. Dokonale se hodí k vašemu životnímu stylu a jsou vyjádřením vaší osobnosti. Naše řada skládacích a pevných odlehčených invalidních vozíků je vysoce přizpůsobitelná vám, vašim potřebám a vašemu aktivnímu životu. Díky preciznímu ovládání, senzačnímu výkonu a úžasnému stylu má každý invalidní vozík QUICKIE svou vlastní osobitou osobnost.
Který vozík bude vyhovovat Vám?


Mějte svůj nezávislý život pod kontrolou s invalidním vozíkem QUICKIE

Naši místní odborníci Sunrise Medical vám pomohou najít ten nejvhodnější invalidní vozík Quickie.

Společnost Quickie má na Slovensku více než 15 let zkušeností s nabídkou vysoce kvalitních invalidních vozíků s vynikajícím servisem.

Quickie a Zippie jsou značky společnosti Sunrise Medical, nadnárodní inovativní společnosti, která se snaží zlepšovat životy lidí.

Proč si vybrat mechanické invalidní vozíky Quickie?

Sunrise Medical offers the best products. I couldn't live without my Quickie Tango, love it!

Sylvie Aucoin

 

O společnosti Sunrise Medical

Naším každodenním cílem ve společnosti Sunrise Medical je zlepšovat životy lidí vytvářením inovativních, vysoce kvalitních výrobků určených k podpoře nezávislého a angažovaného životního stylu.

Jsme hrdí na to, že jsme světovým lídrem ve vývoji, designu, výrobě a distribuci široké škály rehabilitačních výrobků a pomůcek podporujících mobilitu, jako jsou mechanické invalidní vozíky, elektrické invalidní vozíky, standardní a na míru zhotovené sedací polštáře, antidekubitní sedací polštáře, polohovací systémy, elektrické skútry a zdravotnické pomůcky pro každodenní život.


Naše klíčové výrobky, prodávané pod vlastními značkami Quickie, Zippie, Breezy, Sterling, JAY, RGK, jsou veřejnosti dostupné prostřednictvím naší široké sítě prodejců, kterým poskytujeme průběžné školení a podporu, abychom zajistili jejich vysokou zkušenost a vzdělání, což vám umožní získat nejlepší řešení výrobků s využitím nejnovějších technologií a poprodejní pomoc a podporu.

Díky rozsáhlé síti prodejců a distributorů ve více než 130 zemích světa máte možnost oslovit místního pracovníka téměř všude na světě. Naše evropská centrála sídlí v Malschi u Heidelbergu v Německu, severoamerická centrála se nachází ve Fresnu v Kalifornii.

© Copyright 2023 Sunrise Medical, všechna práva vyhrazena

Více než 15 let s vámi

Globální

přítomnost

O společnosti Sunrise MedicalInvalidní vozíky pro dospěléDětské invalidní vozíkyRequest more information

Mechanické invalidní vozíky QUICKIE pro dospělé - Naše invalidní vozíky jsou navrženy s nejnovějšími technologiemi pro mobilitu a jsou přizpůsobitelné životnímu prostředí, takže budete mít vždy kontrolu nad svou nezávislostí. Vyberte si takový QUICKIE, který se nejlépe přizpůsobí vašim potřebám.

Dětské invalidní vozíky, které drží krok s tempem dětí! Jsou k dispozici s celou řadou snadno nastavitelných příslušenství, jsou to invalidní vozíky, které jsou stejně výrazné jako osobnost vašeho dítěte. Navíc mnoho našich dětských invalidních vozíků může dokonce růst s vaším dítětem, takže vás nečekají zásadní výměny vozíků, pouze řada postupných, drobných přenastavení.

Quickie Nitrum


Energie do pohybu

Nitrum - nejlehčí ve své třídě, přesné nastavení a inovativní funkce. Mimořádně citlivý pro pohyb bez energetických ztrát. Naše dlouhá historie vývoje špičkových manuálních invalidních vozíků a podněty od uživatelů vozíků byly podnětem pro konstrukci nejnovějšího ultralehkého vozíku QUICKIE s pevným rámem. Určen pro uživatele, kteří hledají bezkonkurenční jízdní výkon, inovativní detaily a velkou škálu možností, jak si jej dokonale přizpůsobit.

Podívejte se na více informací >


Nejlehčí karbonový skládací invalidní vozík všech dob.

Věděli jsme, že další inovace vyžaduje něco výjimečného. Díky pokročilému inženýrství, nejkrásnějšímu designu a nejlepším materiálům jsme vytvořili dokonalý vozík QUICKIE. Vytvořili jsme model Krypton F (k dispozici také s pevným rámem). 

 

Quickie Krypton

Podívejte se na více informací >


Nejnovější hliníkový skládací vozík na trhu.

Náš lehký invalidní vozík QUICKIE Xenon² je proslulý svým bezkonkurenčním výkonem při skládání a elegantním stylem.
Díky hmotnosti pouhých 8,8 kg a jedinečnému křížovému nosníku v kombinaci se spolehlivou osovou tyčí je Xenon² ultralehký invalidní vozík, který se snadno skládá, zvedá a přepravuje.

Quickie Xenon

Podívejte se na více informací >

Mechanické invalidní vozíky podporující nezávislý pohyb dětíNejlehčí skládací invalidní vozík s možností nastavení růstu.

Youngster 3 je nejen velmi lehký, ale také umožňuje růst šířky a hloubky sedadla o +2 cm a +4 cm bez jakýchkoli dalších dílů.

Vozík Youngster 3 je navržen pro jedinečné potřeby dětí a poskytuje vynikající ovladatelnost, dobrou stabilitu a jedinečný vzhled.

Křížová výztuha vozíku Youngster 3 zajišťuje růst šířky sedu o 2 cm bez nutnosti použití dalších dílů, takže když vaše dítě roste - roste i váš vozík.

Hloubka sedu má také možnost růstu o 4 cm, a to prostřednictvím trubek sedu (bez nových dílů).

Minimální hmotnost a maximální možnost nastavení, lehká přední vidlice má také vylepšený vzhled a poskytuje lepší manévrovatelnost.

ZIPPIE Youngster 3

Dětské mechanické invalidní vozíky

Mechanické invalidní vozíky pro dospělé 

Vyžádejte si více informací >

Ať už jsou vaše potřeby jakékoli, je tu pro vás vozík Quickie Wheelchair.

* Zásady ochrany osobních údajů: Sunrise Medical respektuje vaše soukromí. V souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů použijeme vámi poskytnuté informace pouze k zaslání e-mailu s informacemi o produktu, který jste si vyžádali (pokud jste se nepřihlásili k odběru našich marketingových sdělení).
 Vaše osobní údaje nebudou nikdy zveřejněny ani sdíleny s třetími stranami, s výjimkou případu žádosti o předvedení výrobku.

Požádáním o předvedení výrobku opravňujete společnost Sunrise Medical k internímu sdílení vašich údajů s ostatními odděleními a s osobami nezbytnými k úspěšnému provedení vaší žádosti (prodejní tým a/nebo distributoři ve vaší zemi). Nemějte však obavy, nikdy je nebudeme sdílet s třetími stranami mimo tento proces. Proto a v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů použijeme vámi poskytnuté údaje pouze k zaslání potvrzovacího e-mailu a k organizaci předvedení ve vaší obvyklé ortopedii (pokud nejste přihlášeni k odběru našich marketingových sdělení).

V případě, že se přihlásíte k odběru marketingových sdělení společnosti Sunrise Medical, a v souladu s organickým zákonem o ochraně osobních údajů a nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, budou vaše údaje použity výhradně pro zasílání informací, novinek a propagačních akcí našich produktů prostřednictvím e-mailu. Svá práva na přístup, opravu, výmaz, námitku, omezení a přenositelnost můžete uplatnit zasláním zprávy na adresu: international@sunrisemedical.de.
Pro podrobnější informace se nezapomeňte podívat na naše 
zásady ochrany osobních údajů na našich webových stránkách.

Odlehčené invalidní vozíky Quickie

Mechanické invalidní vozíky pro dospělé

Dětské mechanické invalidní vozíky

Kontaktujte nás

ZIPPIE Simba

Lehký invalidní vozík s možností nastavení růstu.

Jestli jsme si něčím jistí, tak tím, že děti porostou! Proto je dětský invalidní vozík Zippie Simba vybaven možností růstu hloubky sedu o 4 cm zabudovanou přímo v rámu. Navíc možnost růstu šířky sedu o 2 cm je možná i bez dalších dílů. Simba - váš věrný kamarád!

Volitelná sklápěcí stupačka nabízí spoustu místa pro nohy a snadné přesuny.

Aretační brzdy Safari vám umožní rychle a bezpečně zastavit.

Vozík Simba lze přizpůsobit rostoucímu uživateli. Hloubku sedu lze upravit o 4 cm a šířku sedu o 2 cm - to vše bez nutnosti použití dalších dílů.

Úhel zádové opěrky lze nastavit v rozsahu +20° až -16° (v krocích po 4°). Také ručky pro doprovod jsou snadno výškově nastavitelné, což zajišťuje lepší pohodlí pro obsluhu.

Volitelný abdukční klín poskytuje dětem více prostoru a větší volnost pohybu ve vozítku Simba.

Vyžádejte si více informací >